Cotton Council International

Cotton Council International (CCI) hedefi Amerikan pamuğunun yurtdışı temsilciliğini ve tanıtımını yapmak olan kar amacı gütmeyen ticari bir kuruluştur. CCI Washington DC’deki merkeziyle 1956 yılında kuruldu. Amerika Ulusal Pamuk Konseyi’nin (NCC) ihracat tanıtım kolu olarak, NCC ve CCI her ikisi de Amerikan pamuk endüstrisinin yedi ana segmentini temsil etmektedirler.

CCI’ın misyonu pamuk elyafını tekstil fabrikası için satın alan alıcıdan nihai tüketiciye ulaştırmak üzere Amerikan pamuklu iplik ve kumaşları alan kişiye kadar pazarlama zincirinin her halkasını etkileyen faaliyetler yoluyla Amerikan pamuğunun, pamuk tohumlarının ve Amerika’da üretilmiş olan pamuklu ürünlerin ihracatını artırmaktır.

CCI’nın Global Ağı

CCI’ın Washington, DC’deki (ABD) genel merkezine ek olarak dünya çapında Londra, İngiltere; Seul, Kore; Şangay, Çin; ve Hong Kong’taki ofis ağıyla birlikte Asya, Güney Amerika ve Avrupa’da yerel temsilcilikleri bulunmaktadır. Bu genel kapsam ile COTTON USA programı 50’den fazla ülkede Amerikan pamuğu müşterisi olan ve olabilecek 3 milyar kişiye ulaşmaktadır. CCI ve Cotton Incorporated’ın kusursuz ortaklığı ihtiyacınız olan hizmeti almanızı sağlamaktadır. Tedarik zincirinin bütün kademeleriyle doğrudan karşılıklı etkileşim aracılığıyla, ileri düzeyde pamuk teknolojileri, geliştirilmiş pamuklu ürün performansı için stratejiler ve dünya çapındaki fabrikalara, üreticilere ve perakendecilere satış geliştirme ekspertizi sağlayabiliriz. Hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi edinmek için.

Bağlantılı Kuruluşlar / Web Bağlantıları

Cotton USDA
NCPA
ICE